Με μεγάλη επιτυχία η παρουσίαση του προγράμματος και των υποψηφίων του Γιάννη Παπαλέξη

papalexis psifodeltio 5

Με μεγάλη επιτυχία πραγματοποιήθηκε τη Παρασκευή (3/05/2019) στην αίθουσα Σκουφά η παρουσίαση του προγράμματος και των υποψηφίων

 Του συνδυασμού μας «ΓΕΦΥΡΑ ΣΤΟ ΜΕΛΛΟΝ» με επικεφαλής τον ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΠΑΛΕΞΗ.

                  Οι Αρτινοί ανταποκρινόμενοι στο κάλεσμά μας προσήλθαν στη κατάμεστη αίθουσα δίνοντας μαζί μας τον παλμό και το μήνυ-

Μα της νίκης και αισιοδοξίας εκφράζοντας την αγωνία τους να αλλάξει η σελίδα για το Δήμο μας.

                  Ευχαριστούμε πολύ όλους όσους μας τίμησαν με την παρουσία τους.

                 Δεν εφησυχάζουμε.Συνεχίζουμε δυναμικά και με μεγαλύτερη ένταση τον έντιμο αγώνα μας για μια ΜΕΓΑΛΗ ΝΙΚΗ με τους

Συνεργάτες και συνοδοιπόρους μας,ως ακολούθως:

Δ.Ε. ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΥ

 

ΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ιδιωτικός υπάλληλος)

ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ τουΓΕΩΡΓΙΟΥ(συνταξιούχος)

ΚΑΡΑΜΕΤΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (π.αντιδήμαρχος Αμβρακικού)

ΚΟΤΣΑΡΙΝΗ-ΡΩΣΣΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ (υπάλληλος Γ.Ν.Άρτας)

ΜΑΝΩΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΘΩΜΑ (ιδιωτικός υπάλληλος)

Δ.Ε. ΑΡΤΑΣ

 

ΑΓΓΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (τοπογράφος μηχανικός Τ.Ε.)

ΒΑΣΙΛΑΚΗ-ΜΗΤΡΟΓΕΩΡΓΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ( ΒΙΚΥ) του Νικολάου( π.αντιδήμαρχος)

ΒΑΣΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (π.Υποδ/ντής Εθνικής Τράπεζας)

ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ( ΜΑΙΡΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (οικιακά)

ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΝΗΤΡΙΟΥ (φοιτήτρια)

ΔΗΜΟΘΟΔΩΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΖΙΩΓΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (π.υπάλληλος ΟΤΑ)

ΘΟΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΡΕΑ (προπονητής με ειδίκευση στις αναπτυξιακές ηλικίες)

ΚΑΝΤΑΡΕΛΗ-ΤΖΙΜΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ(ΒΟΥΛΑ) του ΛΑΜΠΡΟΥ (φιλόλογος,π.υπάλληλος ΑΤΕ)

ΜΑΝΘΙΟΣ ΝΑΣΙΟΣ του ΠΥΛΙΟΥ (οικοδόμος)

ΜΑΝΤΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (δικηγόρος)

ΜΑΡΕΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ιατρός)

ΜΟΛΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (αρχιτέκτων)

ΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΩ) του ΙΩΑΝΝΗ (αρχαιολόγος,καθηγήτρια Αγγλικών)

ΝΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΞΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (διαχείριση ακινήτων)

ΠΑΠΑΚΙΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ (υπάλληλος)

ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (π.υπάλληλος ΟΤΕ)

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) συζ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ (υπάλληλος ΟΑΕΔ)

ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ (ιδιωτικός υπάλληλος)

ΠΑΣΣΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (παιδίατρος,δ/ντής παιδιατρικής κλινικής Γ.Ν.Α.)

ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (καθηγητής μουσικής,πρωτοψάλτης,συγγραφέας,μαέστρος)

ΣΑΡΑΝΤΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΤΕΛΗ (εκπαιδευτικός)

ΣΙΑΠΛΑΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (αρτοποιός)

ΣΠΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (δικηγόρος)

ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (δ/ντής αλυσίδας κατ/των εστίασης,π.υπάλ.Υπ.Εξωτερικών)

ΤΖΑΜΠΟΥΡΑ-ΦΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (π.Τραπεζικός υπάλληλος)

ΤΖΟΥΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (καθηγήτρια Αγγλικών,πρόεδρος φιλοζωικού σωματείου)

ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ-ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (δικηγόρος)

ΤΣΙΡΚΑ-ΚΟΥΤΣΟΚΕΡΑ ΟΛΓΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (επισκέπτρια υγείας Γ.Ν.Α.)

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΙΟΥΛΙΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ (γεωπόνος Τ.Ε.)

ΧΟΥΣΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ελεύθερος επαγγελματίας)

Δ.Ε ΒΛΑΧΕΡΝΑΣ

 

ΖΟΛΩΤΑ-ΒΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (υπάλληλος)

ΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (συνταξιούχος)

ΤΣΑΡΑΚΛΗΜΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ (εκπαιδευτικός)

Δ.Ε.ΞΗΡΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

ΚΟΜΖΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (εκπαιδευτικός)

ΛΙΟΝΤΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΜΟΣΧΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ελεύθερος επαγγελματίας)

ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (κατασκευαστής)

Δ.Ε. ΦΙΛΟΘΕΗΣ

 

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΩΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (π.αντιδήμαρχος)

ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ιδιωτικός υπάλληλος)

ΚΑΤΣΑΝΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ (οδοντίατρος)

ΣΤΥΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (υπάλληλος Π.Υ.)

ΤΣΩΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ (πτυχιούχος Νοσηλευτικής)